Кои сме ние?

Сдружението “Sub Specie Aeternitatis -2011” е наследник на няколко работни групи по кибернетично безсмъртие, функциониращи от 70-те години на ХХ-ти век до 2011г. То е неправителствена организация на граждани, които споделят определени идеи с имортологическа насоченост. Ние сме, за сега, единствената организация в България, която се опитва да постави, изследва и да търси технологична реализация на кибернетичното лично безсмъртие, както и да популяризира целия кръг от философски, научни и политически идеи свързани с него.От самото начало се стремим към научен подход и рационално мислене. Ние подкрепяме и стимулираме философски, методологически…

Още по темата: